wtorek, 16 czerwca 2009

"I'm a Lizard King..."

"...I can do anything!"

Jeszcze tylko 2 egzaminy do wakacji(reszta już zdana :D), jeszcze 2 egzaminy do przyjazdu Pięty, jeszcze 2 egzaminy do końca pierwszego roku studiów(jak ten czas przeraźliwie leci),jeszcze 2 egzaminy do posiadania nieograniczonego wolnego czasu by zajmować się tym, co mnie interesuje i sprawia największą przyjemność...jeszcze 2 egzaminy.

Niestety Sesja, straszny stwór, zabierał mi tyle czasu, że nie załapałam się na akcję szafiarką "Twoja gwiazda", ale mimo to podzielę się z Wami, moim największym idolem, Bogiem wokalu i wspaniałym poetą

JIMEM MORRISONEM.

Nie wierze, że umarł, moim zdaniem nadal opala się gdzieś na Florydzie albo włóczy po Paryżu(nie ja jedna w to wierzę-oglądał ktoś "Ze śmiercią jej do twarzy" scena na basenie wszystko wyjaśnia). Jego muzyka i teksty oczarowały mnie kilka lat temu i teraz jak jedna pewnie z wielu fanek kolekcjonuje winyle, jubileuszowe wydania płyt, plakaty, nawet mam flagę z Morrisonem(bezcenny prezent od Marasa), naszywki, plakietki itp. itd.

The Doors zarazem jest jednym z moich ulubionych filmów.


Co do włosów, to tak widzicie dobrze, zmieniłam kolor, może trochę za ciemny, ale za bardzo lubię zmiany by go nie zostawić(dziękuję kosmetycznym wynalazcom za szampony koloryzujące, które choć trochę się zmywają).

Koszulka, jest jedną z moich cudownych internetowych zdobyczy. Trudno jest dostać T-shirt z podobizną Jima inna niż "Crucified",a ta jest wspaniała. Towarzyszy mi na różnych wyjazdach, festiwalach, ale i często spaniu we własnym domu. Mania ćwiekowania mi jeszcze nie przeszła ale to chyba najodważniejsze dzieło i na razie ostatnie. Jak mi się znudzi to pozbędę się tych z przodu i zostawię tylko na karczku.

Ale się rozpisałam, wszystko przez odrobinę wolnego czasu i zdanie najgorszych egzaminów :D Będę za Was wszystkich trzymać kciuki, kto jeszcze ma jakieś ciężkie przeżycia przed sobą!

"WHEN THE MUSIC IS OVER TURN OFF THE LIGHT!!!!"


Photos by My Brother

Jacket- New Look +DIY

Acid Jeans- h&m

Shoes - undefined shoes' shop in Toruń

Necklace - don't remember

Bracelet -India shop

JIM'S MORRISON T-Shirt - kropa.pl (But I'm not sure)
Just 2 exams and I'm competently free, with a lot of free time for my hobbies and thing which gives me pleasure.

Because of end of examination term I didn't have time to take part is Wardrobe's action "My favourite star", but I'll show you mine- Brilliant poet and singer JIM MORRISON. I still believe that he sunbathing somewhere on Florida or knocking about Paris. His music and texts enchanted me few year ago and now one of the biggest fan. This T-shirt is one of my treasure because it's hard to get one with other picture than "Crucified"4 komentarze:

 1. woooow co za marynara! rewelacyjna jest! i wogóle wg mnie, mimo tego że ja nie preferuje takiego zbyt rockowego loooku to i tak Twój zestaw wygląda świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. JIM zdecydowany Bóg. Chyba zawsze będę go wielbiła.
  Przyjemne zdjęcia.
  pozdrawiam
  meg


  http://megwearsviolet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście świetna marynarka, fajne zdjęcia.
  Niezła kolekcja ;) Jim jest cudowny, uwielbiam go <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, że to czytam niezaprzeczalnie świadczy o tym, że istnieją takie dziewczyny jak Ty.
  Z podziwem pozdrawiam
  ~S***

  OdpowiedzUsuń