czwartek, 21 maja 2009

Uzewnętrznianie wnętrza
Co prawda wczoraj odbyła się akcja Miriam no ale nauka trochę czasu mojego konsumuje i troszkę się zagapiłam. Mam nadzieję, że jednak nic się nie stało. Podstawą akcji Miriam było pokazanie bo dziewczyna nosi w Torbie, zawsze zagraconej (nawet był fragment piosenki Happysad "Burdel w mej głowie, jak w damskiej torebce") i pełnej rzeczy zarówno potrzebnych i nie potrzebnych.
No więc to moje wnętrze (może wymienię najważniejsze bądź najśmieszniejsze rzeczy):
1. Mój ukochany zeszyt do wszystkiego (bo ma kolorowe przedziałki) z kolekcji empiku (Endo Nowickiej)
2. Musiałam odłożyć niedokończonych "Nędzników" i przerzucić się na "Zeszyty Prawnicze"wydawane przez ukochaną uczelnię^^-nawet nie wiecie jak trudno je zdobyć:P
3.Jako osoba zorganizowana (taaak jasne)mam własny organizer
4. Jedną z najśmieszniejszych rzeczy jest komplet 16cienkopisów(w kolorach tęczy)którymi robię notatki(tak tak całe-znajomi śmieją się, że widać mnie w końca sali wykładowej z powodu tych kolorków)

5.Awizo- kupuję dużo przez internet co nie zmienia tego, że listonoszowi często nie chce się przychodzić do mieszkania-łatwiej zostawić awizo
6. Dalej trochę kosmetyków, Arsene Lupin jak znajdę czas, ratujący oczka w rajstopach lakier do paznokci, odtwarzacz(bez muzyki ani rusz!!!) i trochę innych gratów.
Chyba nie muszę mówić, że kocham duże torby co?:D

1 komentarz: